Challenge B.I.G - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Challenge B.I.G - Forum

1.000 cycling climbs/ascensions cyclistes
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek

Go down 
+10
cobranco
daniel gobert
Pupu
Geza
nagy.zoli
G.Domonkos
Berger
gabor kreicsi
sonnycrockett
gyorgyigabor
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Tinca




Posts : 20
Join date : 2010-03-17

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeFri May 18, 2012 9:42 pm

gabor kreicsi wrote:
Pupu tervez jönni és Csabi is két tanítványával.

Az megnyugtató, hogy Csabi is ott lesz, féltem, hogy én leszek a leggyengébb láncszem Razz

Nagy a szám, mert be vagyok...
Back to top Go down
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeFri May 18, 2012 9:45 pm

Örülök Smile
Többen aggódnak hogy ők leszek a leggyangébb láncszem: inkáb nem írok neveket, de én kettővel is beszéltem.
Ha többen tekernek együtt, akkor nincs leggyengébb láncszem. :-))
Én mindenesetre igyekszem majd mindenkit megörökíteni, kivéve ha vkik elloholnak az elején....
Videó és fotós akksik feltöltve; jöhet a túra :-)

Tinca wrote:
gyorgyigabor wrote:
Tinca, küldtem üzenetet! Összejöhet a dolog, mert Patyik Tamás is jönne; egyedül. Megírtam emailen neked a számát.
Egyeztessetek, aztán találkozzunk szombaton Gyöngyösön :-)

Rendben. Köszönöm. Megyünk.[/quote]
Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
Willy

Willy


Posts : 67
Join date : 2011-05-30
Age : 42
Location : Kaposvar

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeFri May 18, 2012 10:48 pm

gyorgyigabor wrote:
Örülök Smile
Többen aggódnak hogy õk leszek a leggyangébb láncszem: inkáb nem írok neveket, de én kettõvel is beszéltem.
Ha többen tekernek együtt, akkor nincs leggyengébb láncszem. :-))
Én mindenesetre igyekszem majd mindenkit megörökíteni, kivéve ha vkik elloholnak az elején....
Videó és fotós akksik feltöltve; jöhet a túra :-)

Tinca wrote:
gyorgyigabor wrote:
Tinca, küldtem üzenetet! Összejöhet a dolog, mert Patyik Tamás is jönne; egyedül. Megírtam emailen neked a számát.
Egyeztessetek, aztán találkozzunk szombaton Gyöngyösön :-)

Rendben. Köszönöm. Megyünk.
[/quote]

Ha Te nem írsz nevet majd én írok. Én voltam az egyik, de azért kezdek megnyugodni, hogy lesz lassú csoport is. Smile Ha pedig mindenki elhúz akkor Mátraházán a büfésoron megtaláltok. Very Happy
Back to top Go down
http://www.challenge-big.eu/hun/user/3592
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeFri May 18, 2012 10:50 pm

Remélem a Sölkpass videó is ad erőt holnapra, mint elő meglepi Smile
Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeSat May 19, 2012 10:23 pm

Hú de jó kis nap volt ez! cheers
Nagyszerû társaság gyûlt össze, sokakkal tudtam beszélgetni.
Gabes, köszi a szervezést.
Jól elfáradtam, nehéz lesz ûberelni ezt jövõre Pannonhalmán.

Jó pihenést mindenkinek! Sleep Ja, és gratulálok a teljesítõknek!

Sonny Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Back to top Go down
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeMon May 21, 2012 12:22 am

Nekem is nagyon tetszett; jó volt újra látni néhány régi túratársat..... és persze új arcokat is Smile
Köszi a szervezést és ismét elnézést a késésért. :-(
Néhány fotó (időrendi sorrendben !) :
rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 20120510

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 20120511

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 20120512

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 20120513

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 20120514
és az elégedett "túra zárás" :
rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 20120516



Hazaúton épp a körgyűrű lehajtónál láttuk kocsijukban utazni Ábrahám Balázsékat Smile Integettem vadul, de szerintem hiába.
Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeMon May 21, 2012 8:14 am

Nagyon jók a képek!
Köszönjük!

Én az előbb küldtem el sokaknak a linket az én képeimről.

Szerintem (is) nagyon jól sikerült találkozó volt. Én úgy érzem- talán az eltelt idő és az egyre méllyebb ismerettségek miatt is - hogy ez volt a három közül a legjobb hangulatú, legkötetlenebb, legkevésbé feszültséges.

Köszönöm mindenkinek az AKTÍV közreműködést!!!

A 2013-as terv:
Győr - Győrság - Pannonhalma (1x) - Pázmándfalu - Pannonhalma (2x) - Nyalka - Pannonhalma (3x) - Ravazd - Pannonhalma (4x) - Écs - Pannonhalma (5x) - Győr

Szép nyarat mindenkinek!!!
sunny



Last edited by gabor kreicsi on Mon May 21, 2012 10:35 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
Povi

Povi


Posts : 17
Join date : 2011-05-15
Location : Budapest

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeMon May 21, 2012 10:03 am

Hello!

Köszi Gábornak a szervezést!

A harmadik felmenetnél meghaltam, a kékesi bekötőút jó meredek volt, 39-28 elég kevés volt hozzá, én inkább pörgetni szeretek, síkon is. Míg először kb. 10-zel tudtam tekerni, harmadszorra már csak 7-8-cal ment... :-)

Egyébként most voltam Kékesen először bringával.

A vonatot sikerült elérnünk, sajnálom, hogy nem maradtunk ott a f4-es emelésre, úgy is elértük volna, Gyöngyösön még találkoztam Gáborékkal (míg Sonny-ra vártam - ő is rám, csak nem ugyanott).
Back to top Go down
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeMon May 21, 2012 12:42 pm

Gabes utólagos engedelmével feltettem a képeket a Picasa-ra.
Csak a linkkel rendelkezõk láthatják. Hátha így is elérné valaki.

https://picasaweb.google.com/gwinike/Kekesteto3X?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKmE3I7mu9-cnAE&feat=directlink

gabor kreicsi wrote:


Én az elõbb küldtem el sokaknak a linket az én képeimrõl.

Back to top Go down
Tinca




Posts : 20
Join date : 2010-03-17

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeMon May 21, 2012 2:22 pm

gabor kreicsi wrote:
...ez volt a három közül a legjobb hangulatú, legkötetlenebb, legkevésbé feszültséges.

Én nem tudom milyenek voltak az eddigiek, de ez tényleg egy kellemes nap volt, köszönjük a szervezést. Remélem a következő alkalomnak is olyan időpontot találtok, hogy el tudok menni.

És végre már teljes a hazai BIG listám!
Back to top Go down
Berger

Berger


Posts : 62
Join date : 2009-11-23
Age : 55
Location : Nagymaros

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeMon May 21, 2012 2:58 pm

Nagyon jó kis túra volt, remélhetőleg a pestiek is épségben hazaértek! Jó volt a szervezés is, hála és köszönet érte!
Back to top Go down
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeTue May 22, 2012 9:17 am

Povi wrote:
Egyébként most voltam Kékesen először bringával.

Akkor már csak fel kell tölteni a BIG honlapra.
Köszönöm!
Smile
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeSat Jun 02, 2012 12:22 pm

Épp vágom a Járvás Tamással készült interjú videóját + a többit is a BIG dayíről és megnéztem:
a RAAM-on 46 induló lesz, 2 magyar, Tamás neve itt olvasható Smile

http://www.raceacrossamerica.org/raam/racerlist.php?s_N_Race_ID=1&tblcategory_tblentry_tblp1Page=4
Tamásék rajtja júni 13-án lesz Smile

Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeTue Jun 05, 2012 10:16 pm

A BIG day-en készült Tamással folytatott bezsélgetésből vágott videó elkészült (imitt-amott más is szerepel rajta picit):


Remélem csütörtökre fent lesz a BIG day videó is, amin mindenki megtalálhatja magát.
Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeThu Jun 07, 2012 7:55 pm

Elkészült a filmecske: végül a Tamás - interjúból (24 perc) benne hagytam 10 percet, abból a felén azért tekertünk. Remélem a többségnek tetszeni fog :-)

Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeFri Jun 08, 2012 9:33 am

Tetszik a film, szép emlék lesz! cheers
Köszönjük szépen.
Láttam, hogy voltak olyanok akik megszenvedtek a távval, szinttel (én is), de végül teljesítették. Mindenkinek Gratulálok! king
Back to top Go down
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeFri Jun 08, 2012 7:48 pm

Nincs mit :-)
Persze, van hogy esetleg többen is belementek idejekorán mások tempójához csatlakozásba, ill. a pihenők kellemesen hosszúak voltak (Bár aki 15-20 perccel később ért fel, annak éppen), de végülis - ahogy Vilinek is mondtam - elég gyorsan össze lett szedve sok szint.
Én is az első Kékesen Nagy Zolihoz csatlakoztam, ő pedig tud menni (filmeztem is), aztán következőnél az IRONBIGező, könnyen repülő Gáborral, mondtam is utána magamnak: a 3.-nál senki tempóját nem követem..... hát erre belefutok a RAAM-os Járvás Tamásba. Őt már ismertem és ahogy korábban is szerettem ezt tőle: maximálisan alkalmazkodott: végig az én tempómmal mentünk fel és minden gond, erőlködés nélkül értem fel :-)
Én inkább a sok szintet választom saját tempóval, mint a feszített tempót; más meg éppen máshogy van ezzel..... :-)

Szintén gratulálok ! "Ez jó mulatság, férfi munka volt!" (Vörösmarty)

sonnycrockett wrote:
Tetszik a film, szép emlék lesz! cheers
Köszönjük szépen.
Láttam, hogy voltak olyanok akik megszenvedtek a távval, szinttel (én is), de végül teljesítették. Mindenkinek Gratulálok! king
Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeSat Jun 09, 2012 7:29 am

Bizony, csodálatos lett!
Köszönjük!!!

Bár csak az első 15 percet tudtam most megnézni, de majd folytatom.
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeTue Oct 23, 2012 9:22 am

THE BIG DAY 2013 - Pannonhalma

Mivel még időben vagyunk, hogy a TTT nyomtatott naptárba is bekerüljön a megmérettetés, gondoltam megfuttatom egy körre.

Már beszélgettünk róla páran, így ez a alapján a következő lenne a program.

Útvonal: Győr - Győrság - Pannonhalma(1x) - Écs - Pannonhalma(2x) - Ravazd - Pannonhalma(3x) - Nyalka - Pannonhalma(4x) - Pázmándfalu - Pannonhalma(5x) BICAJEMELÉS - Győrság - Győr
Táv: 70 km
Szint: 700 m

Mivel nem középhegységi környezetről és nem kiemelkedően sok szintről/távról van szó, így én már a márciusi időpontot sem tartanám kizárhatónak, de az április is szóba jöhet vagy a május 1, ami szerdára fog esni.

November 15-ig várom az észrevételeket, utána küldöm az adatokat a TTT-nek.
Exclamation


Last edited by gabor kreicsi on Mon Oct 29, 2012 11:26 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeTue Oct 23, 2012 7:54 pm

Én a távot kevésnek találom. Shocked
Nem lehetne hozzácsapni még egy 50-est? Gabes, te biztosan ismered a helyszínt, találnál még valami érdekeset.
Ez így Half BIG Day lesz.
(Persze a többség akarata az számomra is szent.)
Back to top Go down
Tinca




Posts : 20
Join date : 2010-03-17

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeTue Oct 23, 2012 8:48 pm

Május 1. szerda jó ötletnek tűnik. Én valószínűleg Fehérvárról mennék lábon. Sonny, úgy közel van a kétszázhoz, nem jó?
Back to top Go down
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeTue Oct 23, 2012 8:58 pm

Végsõ megoldásnak nem rossz! Very Happy
De akkor "csak" ketten leszünk a közel 130-ra. Rolling Eyes
Tinca wrote:
Május 1. szerda jó ötletnek tûnik. Én valószínûleg Fehérvárról mennék lábon. Sonny, úgy közel van a kétszázhoz, nem jó?
Back to top Go down
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeTue Oct 23, 2012 9:08 pm

Sziasztok !

Most 7végi IRONBIG befejezésem alkalmával mondta valamelyik srác, hogy miért nem 25*Pannonhalmát megyünk ? :-)

Áh, nekem megfelel az 5 mászás is, márciust kihúznám, de április már lehet, május 1 is. Talán ápr 2. fele tetszene a legjobban :-)

Köszi Gábor!
Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeThu Oct 25, 2012 9:12 am

Köszönöm szépen az érdemi hozzászólásokat.
(Többek között ezért is szeretem ezt a fórumot.)

A távot több okból tettem ilyenre.
- Ilyen távot márciusban is simán lök az ember ha kell.
- Az öt irányból ennyire jön ki a fő bázistól mérve (Győr).
- Talán a kevésbé edzettek is tudnak a sorral maradni.
- Aki pedig edzettebb, akár a 25x-et is megcsinálhatja, mert az idejébe bele fog férni.

Felmerült egy olyan is, hogy Budapest - Pannonhalma, de ez sokaknak kemény lenne. Persze, a központi programtól függetlenül, lehet így is jönni.
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitimeTue Nov 06, 2012 2:41 pm

Ha nincs egyéb észrevétel, akkor a héten küldöm az adatlapot a TTT felé.


THE BIG DAY
2013.05.01.
Útvonal: Győr – Győrság – Pannonhalma(1x) – Pázmándfalu - Pannonhalma(2x) – Nyalka - Pannonhalma(3x) – Ravazd - Pannonhalma(4x) – Écs - Pannonhalma(5x) – Győrság - Győr
A rajt helye: Győr, Győrszabadhegy-vasútállomás
A cél helye: Győr, Győrszabadhegy-vasútállomás
Az indítási idõ: 10:00
Nevezési díj a helyszínen: nincsen
Úthossz (km): 71,32
Szint (m):900
Szintidô (óra): nincs


Ez a vasútállomás NEM a főpályaudvar. Ezt könnyű megtalálni, egyszerűbb irányba fordulni, nem veszítenénk el egymást a belvárosban és a szomszédságban van egy jó Praktiker parkoló is. Azt a reklám miatt nem írhatam be.
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
Sponsored content





rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 8 Icon_minitime

Back to top Go down
 
rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek
Back to top 
Page 8 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Challenge B.I.G - Forum :: In your language / Dans votre langue :: magyar-
Jump to: