Challenge B.I.G - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Challenge B.I.G - Forum

1.000 cycling climbs/ascensions cyclistes
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 tagok

Go down 
+19
KaraDani
sonnycrockett
Tinca
szelvesz
Pupu
S.Zoltán
adampio
Berger
Geza
zsempi
daniel gobert
ferix
T.J.
pele
hvcsaba
G.Domonkos
zsola
gabor kreicsi
gyorgyigabor
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AuthorMessage
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeMon Apr 07, 2014 7:18 am

Innen kívánok Balázsnak is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT és várom őt is sok szerettel a BIG-Day-re!
 sunny 
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
passo

passo


Posts : 43
Join date : 2012-11-13
Age : 44
Location : Sopron

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeMon May 05, 2014 12:07 pm

Szia Gábor!

Ne haragudj, ritkán járok mostanában a fórumon!
Utólag is nagyon köszönöm a köszöntést! Smile

Sajnos biztosan nem tudok menni a BIG-Day-re! Ahhoz, hogy vonattal időben ott legyek, már szombaton el kéne indulnom, de szombat estére hivatalos vagyok egy itteni rendezvényre. Ha innen a környékről (Sopron, Szombathely, Győr) valaki autóval menne vasárnap hajnalban és lenne még hely számomra és a kerékpáromnak, akkor tudnám csak megoldani!
Nagyon sajnálom, jó lenne együtt tekerni a csapattal megint!

üdvözlettel:
balázs
Back to top Go down
http://www.passo.hupont.hu
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeMon May 05, 2014 2:49 pm

Kedves Balázs!

Részemről semmi harag. Te más fórumo(ko)n jársz én meg szinte csak itt.
 Wink 
Sajnálom, hogy nem tudsz eljönni a találkozóra. A múlt évben nagyon emelted a rendezvény rangját. Egyelőre vannak érdeklődők, kíváncsi vagyok, hogy mennyien jövünk végül össze.
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
cobranco

cobranco


Posts : 161
Join date : 2010-12-09
Age : 58
Location : Miskolc /Hungary/

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeFri May 09, 2014 10:47 pm

Hello Gábor!

Mikor eldöntöttétek,hogy az idei BIG Day hol lesz,rögtön eldöntöttem,hogy ott/illetve itt/ a helyem,már csak a helyszin közelsége miatt is,ráadásul a terv nem is tünt annyira keménynek,mint a korábbiak.Csináltam is már néhány edzőkört az elmult hetekben,de most kedden egy Szilvásváradi kiruccanáson összeszedtem egy olyan sérülést,hogy valószinüleg nem tudok jelen lenni.Nem tünik ugyan annyira komolynak,ma tettem is egy vérszegény próbálkozást,hátha összejön,de nem merem eröltetni,mert már csak néhány hét a boszniai csomagos túra indulási időpontja.

Mindesetben lélekben veletek leszek,remélem sokan lesztek,az idő jónak igérkezik.

Jah igen, Körhátszelet minden résztvevőnek!
Back to top Go down
http://cobranco.atw.hu/
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeSat May 10, 2014 1:13 am

Sziasztok!

Gábornak már mondtam, hogy nem tudok ott lenni ezen a BIG Day-en, mert kicsit távolabbra sodort az élet (vagy én magam) Magyarországtól. Cserébe azt az ígéretet tettem, hogy begyûjtök pár BIG-et ugyanezen a napon itt Manchester környékén. Sajnos ez sem fog ezen a hétvégén összejönni, mert problémák adódtak a kerékpárommal, meg amúgy is szar idõ lesz itt.
De nektek biztosan jó idõtök lesz, jól fogtok szórakozni.
Érdemes lesz közel helyezkedni Gáborhoz, biztosan sok érdekességet fog mondani a Bükkrõl (ha már sajnos Cobranco sem lesz ott).

Minden jót  nektek.

Sonny  Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Back to top Go down
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeSat May 10, 2014 2:56 pm

Kedves Cobranco, Sonny!

Sajnálom, hogy nem találkozunk holnap, de természetesen, "igazolt" a távolmaradásotok. Köszönöm szépen a többiek nevében is a jó kívánságokat!

Jobbulást, jó felkészülést és szép időt kívánok a továbbiakban Nektek!
 sunny 
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeTue Jun 17, 2014 5:06 pm

Boldog Szülinapot Pupu!
 bounce 
Éppen tegnap emlegettem a közös, kárpátaljai túránkat.
 sunny 
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeFri Aug 01, 2014 7:41 am

Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok Sonny!

Remélem, hogy hamarosan ismét együtt bringázhatunk!
 bounce 

Gábor
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeWed Aug 06, 2014 10:40 pm

Köszi Gabes!

Most éppen Magyarországon vagyok, de minden hétvégém foglalt volt, a hétköznapokra meg nem tudtam tervezni, gondolom te dolgozol akkor.
Nehéz ügy, mert a családot is látogattam, meg nyaralni is kéne egy kicsit.
Majd írok emailt.

Sonny  Like a Star @ heaven  Like a Star @ heaven  Like a Star @ heaven  Like a Star @ heaven 


gabor kreicsi wrote:
Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok Sonny!

Remélem, hogy hamarosan ismét együtt bringázhatunk!
 bounce 

Gábor
Back to top Go down
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeMon Dec 08, 2014 3:40 pm

Kedves BIG tagok!

Bár lehet, hogy találkoztatok a BIG honlapon a felhívással, de ezen levélen keresztül is szeretnénk jelezni, hogy több fontos kérdésben lesz elnökségi értekezlet Namur-ben (Belgium) 2015. január 10-11-én. Hogy személyesen is részt tud-e venni valamelyikünk a magyar vezetőségből, még nem tudjuk. (Kicsi rá az esély.) Ám a kérdések tekintetében azoknak is van lehetőségük szavazni, akik „sima” tagok. Ehhez szeretnénk most egy kis segítséget nyújtani egyrészt az angol/francia nyelven megírt prezentáció fontosabb részeinek lefordításával - amelyet minden BIG-tagnak ma elküldtem - másrészt néhány instrukcióval. A ti szavazatotok 10%-ot ér, a miénk 40%-ot, ha esetleg részt tudunk venni az elnökségin, akkor pedig 50%-ot.
Most igazából az esetleges cserékre térnénk csak ki. Ennek felvetése már 2008-ban is felmerült, tehát, hogy több magyar BIG legyen. Akkor elég nagy aktivitás volt a magyar tagok részéről, amely idővel lecsendesedett. Mi azonban nem hagytuk annyiban a munkát és annyit sikerült elérni, hogy megtörtént a „nemzeti kihívás” a National Challenge, azaz a NATaCHA kiírása. Ez odáig fejlődött, hogy 2014. augusztusában, el lett küldve Magyarország 75-ös listája olyan szintű adatokkal, amelyek a szuperlistát emelkedőknél is szerepelnek. A továbbiak is többek között a vezetőségi megbeszélés kérdései lesznek.

A prezentációban szuperlista témájában több olyan variáció is olvasható, mely a 10-es és 11-es zóna bővítését tartalmazza. (Jelzem, hogy néhány – szerintem túlzó – javaslat nem tőlem származik.) Magyarország a tízes zónában található (zone 10). Azonban bizonyos változatok más zónák rovására növelnék meg ezen zónák BIGjeit. Tehát előfordulhat, hogy valaki elveszít olyan BIG-et, amelyet már megmászott. Mi történik ilyenkor?

Jó hír, hogy – a jelenlegi szabályozás szerint - nem veszik el a BIG. Tehát nézzünk erre egy példát.

Ha mondjuk, kiveszik a hármas zónából a Pied Montit és berakják helyette a Tokaji-hegyet.

Aki már megmászta a Pied Montit, annak az új BIGnél – a Tokaji-hegynél – mint „old” jelenik meg a mászás. Tehát a nélkül is megmarad ez a mászása, ha mondjuk a Tokaji-hegyet nem mássza meg. Ha megmássza a Tokaji-hegyet is, akkor azonban az nem jelent neki új mászást, hiszen csere történt. Ha viszont a Pied Montit még nem mászta meg, de megmássza a cserék után a Tokaji-hegyet, akkor elszámolhatja új BIGként. Ugyan ez igaz, ha már egyszer valamikor régebben megmászta a Tokaji-hegyet, hiszen a teljesítés egy életre szól, amikor akkor válik regisztrálhatóvá, ha az adott emelkedőből BIG lesz.

Összefoglalva: teljesíteni pillanatnyilag azt lehet, ami a listán van. Ami ott volt és teljesítve lett az nem veszik el, ill. ha valami egyszer teljesítve lett, de csak most kerül a listára az új mászásnak számít.

Megjegyzendő, hogy érdemes figyelni a honlapon a listát, hiszen frissülhet. Ezzel elkerülhető olyan szituáció – járt már így magyar tagunk – hogy télen valaki megtervezi a túráját és amikor a nyári teljesítések után szeretné azokat feltölteni már nem találja azt a BIGet a listán, mert időközben lecserélték. Ez most különösen is előfordulhat, így nem árt erre külön odafigyelni. Tehát ha mondjuk valaki a Pied Montit tervezi megmászni és az a verzió nyer, hogy az a BIG le lesz cserélve, akkor azt már nem számolhatja el új mászásként.

Szavazni itt tudsz:
http://form.formpro.com/form/index/l943b1025-84ed-4847-ba71-1905fd3b0431
Határidő: 2015.01.10.

Jó szavazást kíván a magyar BIG vezetősége:
Ábrahám Balázs, Kreicsi Gábor, Szabó Tamás

Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeWed Dec 31, 2014 9:11 am

Mindenkinek köszönöm a maga módján aktív közreműködést az idei esztendőben!
Aki még nem szavazott, az kérem, hogy a maradék tíz nap alatt tegye meg. Akinek pedig hiányzó BIG mászásai nincsenek feltöltve, azt kérem hogy töltse fel azokat.

Ez úton is kívánok mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET!!!
sunny

Ne feledjétek, hogy 2015.05.01-én BIG day a Mecsekben!
Exclamation
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeThu Jan 01, 2015 9:26 pm

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK COBRANCONAK!!!
Köszönöm a sok munkát!
bounce
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
cobranco

cobranco


Posts : 161
Join date : 2010-12-09
Age : 58
Location : Miskolc /Hungary/

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeWed Jan 07, 2015 11:25 pm

Köszönöm szépen,bár van az a kor amikor már nem szivesen számoljuk. Laughing

És természetesen Bringás Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet mindenkinek!

Bonuszként egy rövid kis ízelitő a nyárból:

Back to top Go down
http://cobranco.atw.hu/
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeWed Jan 21, 2015 11:59 am

Challenge-BIG elnökségi értekezlet

Bár nagyon szerettem volna részt venni az elnökségi értekezleten (Namur), a külső körülmények ebben megakadályoztak. A vezetőségi tagok közül Magyarországról végül senki sem tudott ott lenni, így összesen tíz fő jelent meg Daniel Gobert invitálására.

A felvetett kérdésekre összesen 107 szavazó reagált. Magyarországról szép számban, nyolcan szavaztunk. Név szerint: Ábrahám Balázs, Domonkos György, Hamar Bálint, Kreicsi Gábor, Kretskó Vilmos, Molnár László, Pál Gábor, Vesel Péter.

Az eredmények a következőek:

1. Mennyiség vagy minőség?
A kettő együtt. 76%

2. Honlap
A jelenlegi webmester cégével lesz végrehajtva a fejlesztés. 53%

3. Szuperlista
Marad az ezres szám <49%>, de a 12-es zóna (50 BIG) és a 10-es zóna EX-USSR része (10 BIG) újra lesz osztva. 80%

4. Szervezet
A jelenlegi lesz átalakítva belső kezdeményezésekkel. 55%

5. Szabályok
5.1 Az új BIG-eket egyesével kell értékelni és esetlegesen új oldalak kerülhetnek hozzáadásra. 77%
5.2 A szabadon választható BIG-eknél a minimális szint lehet 150 – 500 méter között, de az összesnek (10 BIG) meg kell lennie 5000 m-nek. 42%
5.3 Csak a földrajzilag is az adott országhoz tartozó BIG-ek számíthatnak az adott országhoz. 87%
5.4 A jelenlegi BIG-ek adatai nem változnak. 59%
5.5 Az időközben elérhetetlen BIG-ek nem esnek ki (Puy-de Dome), ha egyébként MTB-vel elérhetőek maradnak, ill. ha várható, hogy a jelenlegi probléma majd elhárítódik (Krím). 48%

A változásokkal összefüggésben csoportok alakultak, melyek elkezdenek dolgozni a fentebb említett változásokon. Ezekbe be lehet jelentkezni segítőnek. Aki úgy érzi, hogy aktívan tudni valamelyik témában dolgozni és angol vagy francia nyelven tud kommunikálni, az jelentkezhet nálam. Részemről a 60 új BIG kidolgozásában veszek majd részt.

Az új szuperlista 2016.01.01-től lesz érvényes, így idén még a jelenlegi BIG-ek maradnak és a 12-es zóna is a korábbiak szerint válaszható, de már az új szint szabály (5.2) alapján.

Jó tervezést, jó bringázást!

Gábor

Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeFri Oct 28, 2016 12:03 pm

Szia Gabes,

OK, emiatt ne aggódj, én tudok alkalmazkodni, ha UK-rõl van szó. Kivéve, ha a lányaimnak valami nagy versenye van, de azt nyilván tudom elõre.
Egyébként én is két, maximum három napban gondolkodtam.
Nem tudom, hogy mikor fogok tudni csatlakozni "külföldi" túrákhoz szerintem ez leghamarabb 2018-ban lehetséges. Most vettünk házat és van egy nagy célom amit majd privátban mondok el, de anyagilag az is megterhelõ.
Testileg jobb karban vagyok mint valaha, mostanában felsõ testre erõsítek, de nem jut tekerésre annyi idõ mint régen. Vagyis idõ az lenne, csak kicsit lusta is vagyok. Embarassed
Persze, nem a gyorsaság a lényeg, ebben mindig megtaláltuk az összhangot. Csak megjegyeztem, hogy most más szelek fújnak nálam. Smile

U.i.: Bekerült a Tihanyi apátság a listába? Gyorsan lecsaptam rá! cheers

Üdv.: Sonny

gabor kreicsi wrote:
Smile
Lehet így is fogalmazni, hogy titokzatos vagyok, de én inkább úgy mondanám, hogy óvatos. Amíg csak ötlet a dolog, addig nem terjesztem eléd, mert még sok változó van benne.
Amúgy nagyon köszönöm a felajánlásodat! Igazán rendes a részetekrõl, de ha jövõre lesz UK, akkor az Cornwall és Devon és csak két nap. Én maximum egy hétre tudok itthonról eljönni és a jövõ évi "nagy" Salgótarjáni HKE túra célpontja nem UK, hanem Bretagne. Ha összejön és jól sikerül, akkor majd máskor mehetünk feljebb.

Azért ne feledd, hogy itthon is lehet találkozni!  Smile
Amúgy 2018-ban tervezek egy olyat, hogy "BIG dayS"
Négy nap alatt (külföldi BIG tagokkal is) járnánk végig a magyarországi tíz BIG csúcsot. Arra is koncentrálhatsz majd.

Köszönöm, hogy elfogadod a logisztikámat!

A test viszont nem felejt. Ha nem híztál el (nem gondolom), akkor simán jobb vagy még mindig. Én nagyon boldog vagyok, hogy már jó ideje tudom tartani a formámat. Nekem mondjuk ez is a célom, az egyenletességet szeretem. Amúgy meg nem gond, hogy ki mennyire erõs, hiszen egy célért bringázunk, ha együtt vagyunk, ahogyan anno is tettük.

Már kiléptünk ennek a topiknak a címéébõl, innentõl szerintem folytassuk másik topikban!
sunny
Back to top Go down
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeFri Oct 28, 2016 1:00 pm

Hi Sonny,

Nem is aggódtam én miattad, de ezért tisztáztam mindjárt az elején, hogy ha...akkor mi is lehet belőle...
UK és Hungary azért Neked nem külföld. Smile

Természetesen, értettem amit írtál és maximálisan egyet is értek vele. A CSALÁD nem szabad, hogy megelőzze a hobbyt, a szenvedélyt. Meg kell tudni találni a lehetőségeket, hogy az is beleférjen az életünkbe. Én ezért is szeretem nagyon a kerékpározást és a gyalogtúrázást. Sokszor jó Társaságban lenni, de alapvetően az űzéséhez nem kell sem társ, sem pálya. Az utóbbi 10-15 évben már nagyon bevált nálam, hogy ahol vagyok, ott mozgok. Ha kocsival megyek valahová, nagyon sokszor bent van a bringa is, de szeretek munkába járni, ügyintézni is vele. Az összhangot pedig szerintem mi már az első percben megtaláltuk.

Igen, négy Eurobiget sikerült kiharcolnom. Hatot szerettem volna, de nem vagyok elégedetlen, mert ez is haladás - szerintem. Nyáron megcsináltam iron-nak a Tihanyt (meg előtte a Hörmann-forrást, de az egy másik történet). Nagyon tetszett és nem is ütött ki, 3,5 óra alatt megvolt. Természetesen mikor mentem..hajnalban, napfelkeltekor, így a reggelit már a feleségemmel együtt fogyasztottam el és jöhetett a pihenés, hiszen még előttem volt a teljes nap.

Te lusta? Shocked
Na ne má, azt nem hiszem el! No

Hátszelet!
Smile
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitimeMon Feb 13, 2017 12:54 pm

Sziasztok!

Nyelvi délután lesz a miskolci Fráter György Katolikus Gimnáziumban és idén a téma, a BIG.
Íme az invitáló szöveg Holló-Vaskó Csabától. (Daniel skype-on lesz kapcsolva.)

Várunk minden BIG tagot és érdeklődőt!

Szeretnétek megismerni a világ 1000 csodáját ? Olyan kultikus emelkedőket, mint például Alpe-d’Huez, a Col de la Bonnette vagy pedig a Tourmalet ?
Szeretnétek kérdéseket feltenni a B.I.G. elnökének – Daniel Gobertnek -, akit élőben kapcsolunk Belgiumból skype-on ?
Szeretnétek megismerni a honlap magyarországi moderátorát – Kreicsi Gábort, valamint más magyar klubtagokat ?
Gyertek el a Fráterbe !
2017 március 10., 15h30
Zeneterem

Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
Sponsored content





tagok - Page 13 Empty
PostSubject: Re: tagok   tagok - Page 13 Icon_minitime

Back to top Go down
 
tagok
Back to top 
Page 13 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Challenge B.I.G - Forum :: In your language / Dans votre langue :: magyar-
Jump to: