Challenge B.I.G - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Challenge B.I.G - Forum

1.000 cycling climbs/ascensions cyclistes
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek

Go down 
+10
cobranco
daniel gobert
Pupu
Geza
nagy.zoli
G.Domonkos
Berger
gabor kreicsi
sonnycrockett
gyorgyigabor
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 10:05 am

Köszi Sonny!

Téged nem is kérdeztünk volna meg.
Smile
Én látom, hogy kik olvassák a fórumot.
Cool

Hátszelet!
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 10:15 am

Gábor!

Felmerül neked bármilyen költséged a szervezéssel kapcsolatban?
Ha igen, akkor az nem túl jó, hogy csak te állod.
Nem értek ezekhez a dolgokhoz, azért kérdezem.

Sonny

gabor kreicsi wrote:
Köszi Sonny!

Téged nem is kérdeztünk volna meg.
Smile
Én látom, hogy kik olvassák a fórumot.
Cool

Hátszelet!
Back to top Go down
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 11:09 am

én köszönöm.

Meg kell kérdezni tutira: Salgótarjániakat, Bergert, Ábrahám Balázs, Járvás Tamás, Pusiék, Pupu, Prof (Nagy Tibor).
Viszont sztem Te ismered azt a srácot, aki végül közzétette vmily jól pörgő netes helyen (nem emlékszem a honlapra) + Nagy Zoli, Nóra, Nagy Andi.

Szombat: okés :-)

OKleveles téma: okés, jó úgy, ahogy írod.

Akkor kisebb szedelőcködés, köszöngetés miatt 9:05-10 körül legyen a rajt.

A 2. emelkedőt ugye Te is a főúton gondoltad ? Guruljunk le Parádig ! :-) és inkább Parád: 11:30
majd Galya 13:00- kb 13:30
többi okés.

Jól hangzik az egész :-)

GyG

Végülis aki Dkőre fel tudott jönni 1000m szinttel, az Galyára is fel tud min 1-szer, azaz elvben lehet hasonló nagyságrendű létszám.
Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 12:22 pm

Sonny!

Köszönöm a figyelmességedet. Csak az oklevél merül fel, mint "igazi" költség, de azt felvállalom.
A szervezés veszi el a nagy energiát, de ezt szintén vállalom ill. itt vagytok Ti is, mint segítség. Amúgy idén eléggé lefárasztottak a szervezések. A sok bizonytalansági tényező az idegeimre ment. Már jeleztem is az Egyesületben, hogy jövőre nem vállaok egyet sem.
Ez persze kivétel. Smile

Gábor!

1. Az említetek nagy része olvassa a topikot.
Az a pörgős hely az "ebike" híroldala volt. Oda természetesen ismét feltetetném, ha lehet.
Mi lenne, ha nem is kérdezősködnénk? Aki igazán aktív, az úgy is itt van és hozzászól vagy éppen ránk hagyja a dolgokat.
A salgótarjániakkal én beszélek, Neked maradna Járvás Tomi és a lányok megkérdezése. Zoli olvas és már hozzá is szólt. Elvileg Pupu is olvas(ott). Nem tudom, hogy most mi a helyzet vele?

2. Program
Igen, a parádi hegyipályára gondoltam a második kört, de ne menjünk el Parádig. Parádsasváron a nagy hajtűben van parkoló, büfé, árnyék...

A nemti lejtő viszont elég rossz minőségű. Ott lassan (20-25 km/h) tudunk csak lefelé ereszkedni.
Rajt: 9.15 Pásztó
Galyatető 1. 10.30
Parádsasvár indulás 11.30
Galyatető 2. 13.30
Nemti indulás 14.30
Galyatető 3. 16.30 Bicajemelés!
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 14, 2010 8:37 am

Még egyszer átgondoltam az egészet és úgy érzem, hogy nem kellene lefixálni semmit sem.
Célozzuk meg ezt a napot (május 27.) aztán azon a héten - ha tényleg jó a legtöbbünknek - akkor felrakatom a TTT honlapjára és az ebike-re is. Így még az időjárástól is függővé tudjuk tenni.

Vannak olyan bizonytalansági tényezők, amelyektől így nyugodtabb lehet az egész. Végül is a szülinap az a március 21. Megemlékezni viszont bármikor lehet.
Az idei "Pilis összes" szervezése is így volt jó, ahogy csináltuk.

Szerintem.
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 14, 2010 10:06 am

Jó. Smile

gabor kreicsi wrote:
Még egyszer átgondoltam az egészet és úgy érzem, hogy nem kellene lefixálni semmit sem.
Célozzuk meg ezt a napot (május 27.) aztán azon a héten - ha tényleg jó a legtöbbünknek - akkor felrakatom a TTT honlapjára és az ebike-re is. Így még az idõjárástól is függõvé tudjuk tenni.

Vannak olyan bizonytalansági tényezõk, amelyektõl így nyugodtabb lehet az egész. Végül is a szülinap az a március 21. Megemlékezni viszont bármikor lehet.
Az idei "Pilis összes" szervezése is így volt jó, ahogy csináltuk.

Szerintem.
Back to top Go down
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 15, 2010 1:23 am

OKé,
mondjuk a Pilis összes szervezés az direkt szűk körű volt, itt azért lesz legalább mondjuk 15 ember, aztán felső határ az tényleg a meghirdetésen múlik. Jöhetne még cobranco, vizus is, Miskolcról Holló Vaskó Csaba, stb.

- Nagy Zoli tervezi hogy jön,
- Járvás Tamás egyelőre 80%-ra mondja.
- a csajok még nem jelezték.

Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
Berger

Berger


Posts : 62
Join date : 2009-11-23
Age : 55
Location : Nagymaros

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 19, 2010 4:20 pm

A mátra körön épp a Mátraháza - Parádsasvári szakasztól intettek óva a szervezők. A versenyzők szerint ennek volt alapja, tényleg nagyon rossz ott az út.
No, de hol nem az?

Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad
Back to top Go down
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 22, 2011 9:25 pm

Levélváltásban vagyunk Gáborral, mindenesetre úgy tűnik, az időpont változik.
Most a május 14, szombat tűnik befutónak. Illetve aszt gondolom, belőhetjük ezt véglegesre is, aztán bízunk benne, hogy nem jön közbe semmi és a magyar BIG tagok oszlopos tagjai mind ott lesznek :-)

Mit szólnátok a május 14-hez ?

Egyébként egy srác már érdeklődött is mailen a BIG dayről. :-)
Remélem válaszomat követően olvassa majd ezt a fórumot, akár ír is :-)

GyG


Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 23, 2011 8:54 pm

Sziasztok!

Nekem jó... Mikor lesz az még?
És mikor lesz a Pilis összes?

Sonny

gyorgyigabor wrote:


Mit szólnátok a május 14-hez ?

GyG


Back to top Go down
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 25, 2011 3:02 pm

Jó döntés volt, hogy nem fixáltuk le a május 27-es dátumot. Nekem ugyanis időközben más programom lett arra a napra.
Persze lehet nélkülem is menni, de Gábor volt olyan rendes, hogy felajánlott módosítási lehetőséget.

Az új (remélhetőleg már jó) időpont az május 14 (szombat).

A logisztika maradna.
Rajt: 9.15 Pásztó
Galyatető 1. 10.30
Parádsasvár indulás 11.30
Galyatető 2. 13.30
Nemti indulás 14.30
Galyatető 3. 16.30 Bicajemelés!

Aztán ezen felül - ha a Pilisbe vagy a Börzsönybe készülök országútizni - értesítem a megfelelő személyeket.


Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: PIlis összes   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 25, 2011 7:38 pm

Pilis összes: Nem lapozgattam vissza, de talán még nem volt időpont kijelölve. Mivel ráadásul az nem egy tömegrendezvény, inkább szűk körű, ráérünk időpont kijelöléssel leghamarabb április hónap folyamán : májusra v júniusra.

Ilyenkor még oly kevéssé szívesen tervezgetek (a nyári túrát kivéve, bár még azt is csak alapjáraton), amikor az ember edzettségileg sehol nincs és nem is nagyon teker odakint.

Ahogy tavaly csináltuk azt az edzőtúrát, nem volt rossz.
Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
nagy.zoli

nagy.zoli


Posts : 21
Join date : 2010-03-31
Age : 45
Location : Bp

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 25, 2011 11:19 pm

Helló!
A 14 nekem is jónak tűnik -persze még bármi közbe jöhet. Szóval én igyekszem
Back to top Go down
G.Domonkos




Posts : 94
Join date : 2008-01-04
Age : 68
Location : Salgótarján

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 26, 2011 10:19 pm

Most nézem a fórumot, a május 14 jónak tűnik nekem is.
Back to top Go down
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 27, 2011 3:08 am

:-)
Jó lenne, ha Holló Vaskó Csabáék is jönnének páran.
Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 27, 2011 9:10 am

Így van, de elsősorban nem rajta múlik.
A múlt évben is nagyon szeretett volna jönni, de akkor éppen más volt a prioritás.

Egyébként nagyon aktívan szervezi az iskolájában a kerékpáros nevelést (is). Egyesületet alapítottak, van mezük, több tanítványát is beléptette. Talán közös tekerést is össze tudunk hozni. Az októberi Üveghuta nagydíj nagyon tetszett. Igazán jól éreztem magam és Csabi egy nagyszerű ember.

Fotók az Üveghuta nagydíjról.
http://users.atw.hu/uveghutakupa/2010/20101010_112700.jpg
http://users.atw.hu/uveghutakupa/2010/20101010_112708.jpg
http://users.atw.hu/uveghutakupa/2010/20101010_112712.jpg


Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 15, 2011 2:37 pm

BIG DAY 2011 - GALYATETŐ

Még bőven van idő a TERVEZETT időpontig, de felmerült máris bennem pár módosítási ötlet a napi programmal kapcsolatban.

Ez ugye a jelenlegi tervezet:
Rajt: 9.15 Pásztó
Galyatető 1. 10.30
Parádsasvár indulás 11.30
Galyatető 2. 13.30
Nemti indulás 14.30
Galyatető 3. 16.30 Bicajemelés!


Észrevételeim:
1. Pásztóról Galyatetőre az 1.15' nagyon kevés! Nem érzem magam rossz formában (ehhez képest már csak max 10-20%-ot fejlődök), de nekem a múlt héten 1.50' kellett hozzá, megállás nélkül. Tudom, hogy vannak nálam jóval erősebbek is, akik felérnének 1.15' alatt de beszélgetni biztosan nem tudnának. Márpedig úgy gondolom, hogy ez nem verseny lenne. Egyébként 26 km-re 861 m a szint, erről az oldalról.
Szóval ezt eleve 1.45'-re de legjobb lenne ha 2.00-ra módosítanánk.

2. Ebből adódik a második észrevételem, hogy már a 9.15-ös indulás sem túl korai, így azonban még jobban kitolódna a nap. Tehát a lejutásban lehetne "szövetkezni" és gépkocsival jönni Pásztóra. Beszélgettünk Ábrahám Balázzsal a hétvégén és Ő például - ha tényleg tudna jönni, akkor szívesen hozna embereket. Szerintem maximum 9-kor kellene az első mászást indítani, de még jobb lenne hamarabb.
(A múlt évi dobogó-kői mászáson mi is összekapcsolódtunk és úgy közelítettük meg Budakalászt autóval.)

3. A harmadik irányban (Nemti felé) nagyon rossz minőségű az út. Azt lefelé nem nagyon javasolnám országútival. Mi lehetne a harmadik irány?
a) Gyöngyös, de az nagyon hosszú út és van egy jelentős szintvesztése is Mátraházáról lefelé.
b) Gyöngyösorosziból, ám az nagyon rossz minőségű. Esetleg felfelé jó lehet (Tavaszi klasszikusok stílus), de lefelé inkább Mátraházának kellene kerülni.
c) Görgőbikki úton. Ezen nem voltam már vagy húsz éve. Akkor sem volt túl jó minőségű, ráadásul ebben is van vagy 200 méter szintveszteség.

Az én - első - ötletem:
Rajt: 8.00 Gyöngyösoroszi
Galyatető 1. 10.00
Pásztó indulás 11.30
Galyatető 2. 13.30
Parádsasvár indulás 14.30
Galyatető 3. 16.30 Bicajemelés!

Innen pedig Gyöngyösorosziba a Mátraháza - Gyöngyös útvonalon mehetnénk vissza, hogy ne kelljen a rázatón menni.

Egyébként már Holló-Vaskó Csabi is szervezi a csapatát! Very Happy


Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 15, 2011 6:40 pm

8 órás indulás affraid ? Az meredek. Az fél 7-es indulást jelent nálam.
De logikus amit mondasz, úgyhogy nekem nem gond.
Csak nehogy késsek. Laughing Már volt rá példa, emlékszel? Bár ha kocsival megyek nem lesz gond.
Back to top Go down
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:23 am

sonnycrockett wrote:
8 órás indulás affraid ? Az meredek. Az fél 7-es indulást jelent nálam.
De logikus amit mondasz, úgyhogy nekem nem gond.
Csak nehogy késsek. Laughing Már volt rá példa, emlékszel? Bár ha kocsival megyek nem lesz gond.

Jól látod a helyzetet. Azért szóltam időben.

A megoldások:
1. Korábban indulunk. (Lásd fenti verzió.)
2. Nem fél ötkör, hanem mondjuk este hatkor van az utolsó felérés.
3. Nem megyünk fel csak kétszer.

Köszönöm a hozzáállást!
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 16, 2011 11:25 pm

sziasztok !
Mennyire tuti az az edei út ? Ami Mátrafüred környékén vág át az erdőn, Galya felé, azon kb 15 éve jártam, akkor sem volt mindenütt elég jó, sőt...
Viszont az északról érkező nem volt rossz.

Lehet végülis 1/2 9-es körüli indulás, feltéve ha be tudok társulni vkihez kocsiba.
Úgy pl Mátraházán át is tuti fent vagyunk Galyán 10:30-ra, ott fél óra időzéssel is kb 11:45-re le lehet érni Pásztóra.
2003-as túrám szerint a Mátrasztimrei becsatl-tól 36 perc volt Pásztó eleje.

Igaz, hogy az teljesítménytúra volt (Everest), de akkor Pásztótól 1:10 alatt értem fel Galyára, illetve szerintem a Galyatetőre vezető leágazáshoz.

Ha vonat lenne, akkor 6-kor indul egy a Keletiből, amivel 7:33-ra érkezik Gyöngyösre az ember.
Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 17, 2011 10:40 am

Kedves Gábor!

A Görgőbikki út - ami Mátrafüred környékén vág át - csak felfelé ajánlatos.
Az északiról írtam (Nemti felőli), hogy nagyon rossz. Azt is csak felfelé javaslom.

Többek között rád is gondoltam a "nálam erősebbek" kifejezés alatt. Az, ha Te 1.10 alatt tettél meg 26 km-et és 861 m szintet, azért nem nevezhető egy mindennapos teljesítménynek. Továbbra is tartom azt, hogy ez nekünk - és itt talán beszélhetek a Salgótarjáni HKE BIG tagok nevében - túl erős tempó. Vagy pedig megy mindenki a saját tempójában és csak a rajt lenne közös, így viszont a hangulata teljesen más lenne.

Szerintem érdekes színfolt lenne a "pavé" amin felfelé mehetnénk Gyöngyösoroszi felől.

Szóval lesz még mit megtárgyalni. Very Happy
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 17, 2011 4:02 pm

gabor kreicsi wrote:


Szerintem érdekes színfolt lenne a "pavé" amin felfelé mehetnénk Gyöngyösoroszi felõl.


A pavéra külön kell edzeni, úgyhogy el is kezdem... Shocked
Back to top Go down
gabor kreicsi

gabor kreicsi


Posts : 852
Join date : 2007-08-28
Location : Salgótarján-Göd (Hungary)

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 17, 2011 4:27 pm

Másodszorra már jóval gyorsabb voltál, amikor Vácott, a Március 15 térnél mentünk. Smile
Back to top Go down
http://www.kreicsigabes.hu/
sonnycrockett

sonnycrockett


Posts : 128
Join date : 2010-03-21
Age : 45
Location : Coventry, United Kingdom

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 17, 2011 4:37 pm

Eltanultam a technikát...cheers
Most azon gondolkodom, hogy mindig ki kell mennem Vácra, hogy pavén edzem? Rolling Eyes

gabor kreicsi wrote:
Másodszorra már jóval gyorsabb voltál, amikor Vácott, a Március 15 térnél mentünk. Smile
Back to top Go down
gyorgyigabor

gyorgyigabor


Posts : 1117
Join date : 2007-09-26
Age : 47
Location : Budakalász, Hungary

rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 17, 2011 10:51 pm

Gábor,
azért írtam, hogy TT-n volt, mert akkor egy bolyban nyomtuk felfelé + megnéztem, ahonnan mértem, úgy 23,5 km volt. Ráadásul nem május közepén és fiatalabb - és talán edzettebb voltam.
Írtam már, én sem akarok rohanni. Maradunk a tavaly bevált szisztémánál :-) nyugiban, dumálva és együtt :-)

Kérdés, h mennyire pavé és ki milyen brinyóval jön. De mindegy, mert aki nem akar pavézni, azzal körbemehetünk Mátraházán át.


gabor kreicsi wrote:
Kedves Gábor!

A Görgőbikki út - ami Mátrafüred környékén vág át - csak felfelé ajánlatos.
Az északiról írtam (Nemti felőli), hogy nagyon rossz. Azt is csak felfelé javaslom.

Többek között rád is gondoltam a "nálam erősebbek" kifejezés alatt. Az, ha Te 1.10 alatt tettél meg 26 km-et és 861 m szintet, azért nem nevezhető egy mindennapos teljesítménynek. Továbbra is tartom azt, hogy ez nekünk - és itt talán beszélhetek a Salgótarjáni HKE BIG tagok nevében - túl erős tempó. Vagy pedig megy mindenki a saját tempójában és csak a rajt lenne közös, így viszont a hangulata teljesen más lenne.

Szerintem érdekes színfolt lenne a "pavé" amin felfelé mehetnénk Gyöngyösoroszi felől.

Szóval lesz még mit megtárgyalni. Very Happy
Back to top Go down
http://www.gyorgyigabor.hu
Sponsored content





rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Empty
PostSubject: Re: rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek   rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
rendszeres, évente megszervezéskre kerülő BIG day-ek
Back to top 
Page 2 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Challenge B.I.G - Forum :: In your language / Dans votre langue :: magyar-
Jump to: